Koncert Hradišťan & Jiří Pavlica

26.10.2013

Citace z webových stránek SaSM – DDM ČB:

„Poděkujme jak děti za jablko…“ tak zní jeden z textů písně Hradišťanu s uměleckým vedoucím Jiřím Pavlicou. Ve středu 16. 10. 2013 se uskutečnil v kostele sv. Vojtěcha dlouho očekávaný koncert této moravské hudební skupiny.

Díky osobnímu charismatu Jiřího Pavlici a neméně užasnému hudebnímu doprovodu ostatních členů Hradišťanu, byl koncertní večer zárukou vysoce uměleckého kulturního zážitku. Program koncertu byl tak pestře sestaven, že si v něm každý našel to své, co jeho srdíčko potěšilo.

K jedinečnosti tohoto večera – této chvíle, jistě patřilo i společné vystoupení Hradišťanu a dětí z Hudební školy Vojtěch. Děti se své „role“ zhostily na výbornou a i přes delší dobu trvání koncertu (cca 100 min.) vydržely s úchvatem pozorovat a naslouchat Jiřímu Pavlicovi a Hradišťanu.

Během koncertu měli návštěvníci možnost přispět na veřejnou sbírku, kterou založilo Salesiánské středisko mládeže za účelem nákupu mikrobusu na zajištění akcí pro děti a mládež.
Během koncertu se vybralo 11 722 Kč

A jak jsme začali, tak chceme všem dárcům s upřimností „poděkovat jak děti za jablko…“ DĚKUJEME!“

 

Fotogalerie z koncertu:

 

Stáhněte si balík fotek ve větším rozlišení (1600 x 1200 px):
Hradistan-2013.zip (12 MB)