Manželské večery

Už potřetí proběhl v naší farnosti kurs „Manželské večery“, tentokrát v rámci celostátní akce „Pozvěme Česko na rande“. Začal symbolicky v předvečer svátku sv. Valentýna, 13. února 2019.

Děkujeme všem odvážným dvojicím, které se ho zúčastnily, jejich kladné reakce nás potěšily a povzbudily k úvahám, že bychom mohli uspořádat další kurz.

Zveme tedy opět všechny manželské dvojice, které chtějí strávit čas spolu, oživit svůj vztah, popovídat si ve dvojici na různá témata a něco si k nim poslechnout, a v neposlední řadě si spolu dát dobrou večeři při svíčkách.

Kurs je otevřený i pro lidi mimo farnost a mimo církev.

Pokud tedy uvažujete o tom, že byste se mohli zúčastnit, napište, zatím orientačně a nezávazně, na mail psiroky@email.cz nebo zavolejte na 602 133 384. Podle toho, kolik bude zájemců, pak případně kurz otevřeme.