Ohlášky 2. prosince 2018

středa – památka bl. Filipa Rinaldiho, salesiána

čtvrtek – slavnost sv. Mikuláše, biskupa

pátek – památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve

sobota – slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny prvotního hříchu – mše sv. bude kromě ranních rorátů v 7h také mimořádně i v 16:30 odpoledne k Panně Marii.

neděle – Druhá neděle adventní

Dnes po mši sv. v 10h bude ministrantská schůzka a florbalový trénink.

V pondělí je od 16h setkání nad sociálním učením církve. Ve středu po večerní mši sv. zveme na měsíční modlitební zastavení s Donem Boskem.

Ve čtvrtek bude Klub seniorů v dolním sále od 13-15h a v 18:45 zveme rodiny s dětmi do kostela na mikulášskou nadílku.

Na 1. pátek v měsíci je od 17h adorace a příležitost ke sv. smíření.

V sobotu v 7h začínají roráty, prosíme rodiny o zapsání ohledně snídaně na papír uprostřed kostela.

Příští neděli je mše sv. v Mokrém v 10h.

K dispozici je nové prosincové číslo Fíkovníku.

Trochu dopředu připomínáme obnovu pro farnost, která bude v sobotu 15.12. a povede ji otec Rakovský z Plzně a také koncert v našem kostele mezi vánočními svátky – Gospel Zuzany Stirské – ve čtvrtek 27.12. – více informací na nástěnkách.