Ohlášky 7. října 2018

čtvrtek – památka sv. Jana XXIII., papeže

pátek – památka sv. Radima, biskupa

sobota – památka bl. Alexandriny da Costa, salesiánky

V pondělí je setkání nad sociálním učením církve, tentokrát už od 16 hod.

V úterý na zahájení akademického roku bude studentskou mši sv. v 19 hod sloužit otec biskup Pavel Posád. Navštíví nás také prezidentka Vysokoškolského katolického hnutí v ČR Alžběta Kytnerová.

Příští neděli oslavíme v naší farnosti Posvěcení kostela a  bude také mše sv. v Mokrém v 10 hod.

Srdečně také zveme na přednášku o historii obce Čtyři Dvory a kostela sv. Vojtěcha. Uskuteční se v pátek 19.10. po večerní mši sv. v 18:45 a bude jí mít náš farník Petr Reitinger a spolu s ním i někteří farníci – pamětníci. Dozvíte se věci, o kterých se jinde nedočtete.

Salesiánské středisko pořádá podzimní chaloupku, která se bude konat v termínu podzimních prázdnin – od 27. do 30. října na šumavské Kvildě. Více informací na nástěnkách.

K dispozici je říjnový Fíkovník.