Rozpis bohoslužeb v týdnu 1. 9. – 8. 9.

31.08.2019
10:00 P. Vít Mokré
18:00 P. Pavel P. Pavel Za + členy rodiny Hrbkovy, Lukešovy a Valentovy

Další oznámení

• Neděle – 22. neděle v mezidobí – 1. 9. 2019.Úterý – památka sv. Řehoře Velikého, papeže a učitele církve

Neděle – 23. neděle v mezidobí

Na 1. pátek v měsíci je od 17h adorace a příležitost ke sv. smíření.

Příští neděli je mše sv. v Mokrém v 10 hod

K rozebrání je nové číslo farního časopisu Fíkovník.

Od nového šk. roku budou vždy 2 katecheze pro děti (pro mladší děti – do 6 let v dolním sále a pro starší děti do 10 let v horním sále, děti nad 10 let už budou prožívat bohoslužbu s rodiči v kostele). První katecheze pro děti budou příští neděli.

Přihlášky pro děti do náboženství jsou uprostřed kostela, vyplněné je můžete odevzdávat v sakristii.

Jako každý rok otevíráme přípravu na křest pro dospělé, tzv. katechumenát a stejně tak přípravu na biřmování. Je možné se přihlásit v sakristii.

Z dalších oznámení – v pondělí ráno od 8h bude spuštěno přihlašování do zájmových kroužků Salesiánského střediska na nový školní rok.

Srdečně zveme také na 2 koncerty v našem kostele – letošní benefiční koncert pro Středisko bude v úterý 1.10. v 19h a vystoupí skupina Prague Cello Quartet, předprodej lístků je v Karmelitánském knihkupectví na Sadech a na  koncert Františka Nedvěda s kapelou, který se uskuteční 25. října v 19:30h, lístky jsou v předprodeji zde na recepci nebo ve městě, více informací na nástěnkách.

Hudební škola Vojtěch zve děti od tří let k návštěvě hudebního vzdělávání zábavnou formou. Rozvoj hudebních schopností od útlého věku je prospěšný pro celkový rozvoj osobnosti dítěte, které má navíc možnost snáze se v budoucnu zapojit do hudební složky při slavení liturgie. Kontakt naleznete na hudební nástěnce po straně hlavního vstupu do kostela.